Jdi na obsah Jdi na menu
 


Datum:Obrazek 10.3.  2013

.

 

Velikost: 109m2

.

 

Rozsah prací: Odstranění staré malby(škrábání malby) lepení dekorativních lišt,malování pokoje, Antická malba (dekorativní malba,patinování)

.

 

 

.

 

 

 

 

Zákazník hledá malíře pokojů na odstranění starého nátěru (oškrábáním) a následné malování pokoje.

 Při naší schůzce jsem navrhnul zákazníkovi  vzhledem k velikosti pokoje 30m2 podlahové plochy více než pouhé malování pokoje.

 Vzhledem k velkému prostoru pokoje jsme společně navrhli pět odstínu malby,nalepení okrasných dekorativních lišt a na jednu stěnu ,jako dominantní, antickou malbu (dekorativní malba,patina)

 

 

 

Postup prací

 

 

 

Den první: Odstranění starého nátěru za mokra,namočením stěn pomocí malířské tlakové stříkačky.Úklid po oškrábání staré malby. Pomocí teplé vody a krátké malířské štětky rozmytí  zbytků malby na stěnách. Na konec náročného dne  penetrační nátěr ,penetrací Sokrat.

 

 

 

Den druhý: Penetrace do druhého dne dostatečně vyschla. Malování pokoje  bílou barvou Primalex Plus. Jako podkladoví nátěr stačilo vymalovat pokoj jedenkrát .Po zaschnutí barvy, jsme vysádrovali díry a trhliny. Malířskou  lajnovačkou vyznačili linky na které později nalepili ozdobné dekorativní lišty. Následuje natažení dekorativní stěrky na stěnu která se stane dominantní stěnou v pokoji.Používáme Stěrku (štuk) Jub  Dekoral,jedná se o stěrku z hrubším povrchem která se neuhlazuje a zůstává na hrubo natažená.

 

 

 

Den třetí: Začínáme vymalováním pokoje do pěti požadovaných odstínu barvy.Vždy ve dvou nátěrech malířskou štětkou,malířským válečkem. Jako  poslední stěnu malujeme dekorativní malbu materiál Jubosil Antik  malířskou štětkou a mořskou houbou. Docílíme malby antického vzhledu.

 

 

Doba trvání malířských prací a malování pokoje byla 3 dny ,práci prováděli 2 malíři pokoju.